Naujausi skelbimai

Personalo vadovės asistentą/-ę

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 161635

Darbo skelbimo numeris

161635

Darbo aprašymas

  • Darbo vieta - Elektrėnai
  • Aukštesnysis ar aukštasis išsilavinimas personalo vadybos srityje
  • Puikūs verbalinio ir neverbalinio bendravimo įgūdžiai
  • Atlygio skaičiavimo išmanymas būtų privalumas
  • Anglų kalbos žinios būtų privalumas
  • Puikus MS Office programų išmanymas
  • Gebėjimas dirbti vienodai gerai tiek vienas, tiek komandoje
  • Iniciatyvumas, noras mokytis ir tobulėti

Reikalavimai

  • Vidinių mokymų organizavimas ir vedimas
  • Apklausų organizavimas, pravedimas ir rezultatų analizė
  • Darbuotojų atranka
  • Atlygio skaičiavimo kontrolė
  • Renginių organizavimas
  • Motyvacinės sistemos kūrimo dalyvis

Mes siūlome darbą profesionalų komandoje, profesinį ir asmeninį tobulėjimą, patrauklų atlyginimą ir visas socialines garantijas.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2012 m. birželio 19 d.
Įvestas:
2012 m. birželio 11 d.

UAB BOEN Lietuva, tarptautinėje rinkoje puikiai žinoma kaip kietmedžio grindų gamintoja, sėkmingai dirba jau 20 metų. Esami bendrovės technologiniai pajėgumai leidžia pasiūlyti klientams pačias įvairiausias grindis, nenusileidžiančias savo išvaizda ir kokybe pažangiausiems pasaulio grindų gamintojams. Įmonė stabiliai plečia savo veiklą ir stiprina savo komandą. Šiandien siūlome prisijungti prie jaunatviško, ambicingo ir iššūkių nebijančio kolektyvo naujus žmones