Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #221662

Personalo vadybininkas

CVMarket.lt klientas
Plungė
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Personalo valdymo politikos įgyvendinimas.

Reikalavimai

Aukštasis išsilavinimas.
Patirtis personalo valdymo srityje – privalumas.
Anglų ir rusų kalbos.

Darbo skelbimo numeris
#221662

Informacija apie darbą

Darbo vieta:
Plungė
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Galioja iki:
2015 m. balandžio 1 d.
Įvestas:
2015 m. kovo 10 d.

"Vičiūnų“ įmonių grupė – tai viena moderniausių, ekonomiškai stipriausių ir didžiausių verslo bendrovių Lietuvoje. Grupės įmonės plėtoja maisto produktų gamybos, platinimo, pardavimo, logistikos, pervežimo ir vysto žemės ūkio verslus. 70 įmonių ir 9 modernūs fabrikai veikia 17 Europos šalių, čia dirba daugiau nei 7500 žmonių. „Viči" ženklu pažymėta produkcija keliauja į daugiau nei 56 pasaulio šalis. „Vičiūnų" įmonių grupė nuolat investuoja į naujus verslo projektus, plečia veiklos sritis, žengia į naujas pasaulines rinkas.
„Vičiūnų" grupės verslas koordinuojamas Lietuvoje dirbančių specialistų.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!