Naujausi skelbimai

Personalo vadybininkė(-as)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 372165

Darbo skelbimo numeris

372165

Darbo aprašymas

Darbuotojų atrankos ir paieškos vykdymas;
Dokumentų tvarkymas priimant į darbą;
Nuomos patalpų paieška ir administravimas;
Užsieniečių įdarbinimas;
Įmonės įsakymų, įgaliojimų, gaunamų raštų bei sąskaitų sisteminimas;
Kiti ofiso darbai.

Reikalavimai

Panašaus darbo pobūdžio patirtis;
Geri komunikaciniai bei raštvedybos įgūdžiai;
Darbo kompiuteriu įgūdžiai;
Atsakingumas, kruopštumas, noras dirbti;
Rusų kalbos įgūdžiai (didelis privalumas);
Anglų kalbos įgūdžiai.

Įmonė siūlo

Visas socialines garantijas;
Laiku mokamą darbo užmokestį su perspektyva didėti;
Visas darbui reikalingas priemones, įrangą;
Galimybę tobulėti jaunatviškame kolektyve;
Galimybė dalyvauti mokymuose, seminaruose.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2019 m. birželio 12 d.
Įvestas:
2019 m. gegužės 14 d.

UAB „Versina“ – ilgametę patirtį turinti, patikima, nuolat tobulėjanti statybos paslaugų įmonė iš Žemaitijos sostinės, Telšių.

Įmonė statybų versle jau dvidešimt metų. Per šį laikotarpį mums pavyko suburti ir išlaikyti patyrusius vadovus, kvalifikuotus specialistus ir statybininkus. Mes vykdome plataus spektro statybos projektus: statome bei atnaujiname gamybinės, visuomeninės ir komercinės paskirties statinius, infrastruktūros objektus, gyvenamuosius namus.