2022-07-29 11:26:48

PFLEGEKRAFT IN DEUTSCHLAND (M/W/D)

CVMarket.lt klientas
Nuo 1400 €/mėn. "į rankas"

Darbo aprašymas

Ar norėtumėte dirbti motyvuota slaugytoja / prižiūrėtoja (motyvuotu slaugytoju / prižiūrėtoju) Vokietijoje? Tuomet atvykite pas mus ir mes Jus įdarbinsime!

Jūsų užduotys:

  • Pagrindiniai slaugos darbai
  • Namų ūkio darbai
  • Socialinė priežiūra

Reikalavimai

Iš Jūsų tikimės:

  • Pageidautume vyresnio amžiaus & neįgalių žmonių slaugos/ priežiūros patirties
  • Bendravimui reikalingų vokiečių kalbos žinių
  • Empatijos
  • Pasirengimo gyventi paciento namuose
  • Džiaugsmo veikti savarankiškai
  • Noro dirbti su slaugos poreikį turinčiais žmonėmis

Įmonė siūlo

Mes siūlome:

  • Didesnį nei vidutinį atlyginimą
  • Vokišką darbo sutartį su sveikatos draudimu ir pensijų draudimo įmokų mokėjimu
  • Tėvams – galimybę prašyti vaiko pinigų
  • Nemokamą maitinimą ir apgyvendinimą
  • Esant poreikiui, kelionės išlaidų kompensavimą
  • Intensyvų apmokymą
  • Mokymus, suteikiant sertifikatą
  • Specialistų paramą ir instrukcijas
  • Intensyvią personalo skyriaus pagalbą
  • Labai motyvuotų ir draugiškų kolegų komandą

Kreipkitės dar šiandien ir tapkite mūsų komandos nariu!

Kandidato dokumentus prašome siųsti mums elektroniniu paštu: praca[eta]1apflegemax24.de