2022-07-29 11:26:48

PHP Developer (Laravel or Symfony)

CVMarket.lt klientas
2644 - 4130 €/mėn. Prieš mokesčius

Darbo aprašymas

Ieškome PHP Programuotojo (-os), tuo pačiu pozicija būtų tikrai įdomi ir Full-Stack Dev'ui (su stipresne back-end dalimi). Naujasis PHP komandos narys dirbs su Symfony 4.2.4. framework‘u bei užims svarbią rolę naujus produktus kuriančioje komandoje.

Užduotys:

- Komandinins darbas 5 programuotojų team'e bei su dviem išorinėmis komandomis (projektų vadovas ir produkto vadovas dirbs išvien);
- Esamų produktų refactoringas, funkcionalumų plėtimas ir optimizavimas, aplikacija eBūstas, per 18 mėn. paaugusi 600% iki 90 tūkst. vartotojų per mėnesį, eCSEverslo klientų užduočių valdymo sistema;
- Papildomo funkcionalumo vystymas užtikrinantis geografinę produktų plėtrą į Ispaniją, Lenkiją, Latviją, Rusiją (įmonių grupės veiklos šalyse);
- Integracija su naujomis ERP sistemomis;
- Fintech įrankio kūrimas;
- Naujai kuriamo mokėjimo iniciavimo modulio (Symfony) kūrimas (su integracijomis su bankais). Numatomas OCR modulio kūrimos informacijos nuskaitymui iš dokumentų;

Stack pagrindas:
- PHP, CSS, HTML, JavaScript, jQuery, MySQL.

Pagrindinis back'o framework'as:
- Symfony 4.2.4.

Front'o dev'ai naudoja:
- Vue.js ir Bootstrap

Metodologijos:
- Dirbama pagal Agile pricipus, naudojamas Scrum metodas, darbų organizavimui naudojama Jira platforma.

Reikalavimai

- PHP, MySQL patirtis;
- Symfony framework‘o žinios arba ne mažiau gilios kitų framework'ų žinios (pvz. Laravel)
- Geros Git žinios;
- Gebėjimas dirbi komandoje ir dalintis žiniomis;

Nice to have:

- Javascript patirtis (Vue.js arba Bootstrap) - tikrai nebūtina, bet vertinsime, kaip privalumą:)
- Darbo Agile/Scrum aplinkoje patirtis
- Patirtis dirbant TDD aplinkoje.
- AWS patirtis;
- API/ Web Services žinios.

- Vaisius ryte, terasą ant stogo, kino salę, biliardą, teniso stalus ir kt. laisvalaikio įrangą;
- Darbą in-house, t.y. su savais produktais ir jų vystymu;
- Galimybė realizuoti savo idėjas, siūlyti produkto modernizavimo sprendimus;
- Motyvuojantį 1600-2500 Eur neto atlygį bei aukštas perspektyvas įmonių grupės viduje;
- Mokymus, workshop'us, konferencijas, teambuilding'us ir t.t.
- Biurą per 3 aukštus veslo centre Technopolis Penta, tiesiai virš Booking.com. :)
- Poziciją itin stambioje įmonių grupėje, kur nereikia jaudintis dėl stabilaus augimo.