2022-07-29 11:26:48

PHP programuotojas (-a) (2 atviros pozicijos)

CVMarket.lt klientas
1000 - 2500 €/mėn. Prieš mokesčius

Darbo aprašymas

Ieškome naujų komandos narių PHP programuotojų darbui su el. komercijos sprendimais Lietuvoje ir JAV. Turime dvi atviras pozicijas:

Junior PHP programuotojas
Mid-level PHP programuotojas

DARBO POBŪDIS:
El. parduotuvių kūrimas, palaikymas, tobulinimas su PrestaShop el. komercijos sistema, paremta PHP, CSS, JS Symfony, HTML, Bootstrap, Smarty, Twig technologijomis.

Darbas su Symfony, VUE.JS, Akeneo framework'ais ir sistemomis.

Jaunesnysis programuotojas (-a) atliks lengvesnius programavimo darbus modifikuodamas esamas el. parduotuves, atlikdamas palaikymo, naujinimo, koregavimo darbus, aiškindamasis sistemingas technines klaidas bei testuodamas jau sukurtą programinę įrangą. Jaunesnysis programuotojas kurs savarankiškus modulius, integruojančius į PrestaShop sistemą, pritaikys dizainą ir jo pakeitimus pagal kliento poreikius, naudos GIT versijavimo sistemą bei ASANA projektų valdymą sistemą komunikavimui.

Mid-level programuotojas (-a) užsiims esamų sistemų ir naujų funkcionalumų pagal aprašytas realizacijas kūrimu ir diegimu. Sudarys architektūrą užduočių savarankiškai, ją realizuos. Naujų modulių, sudėtingų funkcionalumų integravimas PrestaShop, Symfony, Akeneo sistemoms. Sistemų išplečiamumas, optimizacija greičiui.

Dėmesys atsirenkant kandidatus kreipiamas į įgūdžius, žinias, turimą patirtį ir charakterio savybes.

Reikalavimai

PHP programavimo patirtis ir pritaikymas objektiniame programavime
programinio kodo kokybei skiriamas deramas dėmesys:
- organizuotumas,

- gebėjimas aiškiai dėstyti mintis,

- anglų kalbos žinios,

- gebėjimas savarankiškai mokytis,

- atkaklumas ir užsispyrimas.

PRIVALUMAI:
- AGILE SPRINT išmanymas,
- GIT/Bitbucket, gebėjimas naudoti,
- PrestaShop ar kitos el. komercijos sistemos patirtis,
- Symfony/Laravel ar kito framework patirtis.

Pirmiausia siūlome įmones vertybes ir tobulėjančią bei ugdomą aplinką kiekvienam iš savo esamų darbuotojų. Esame orientuoti į kokybišką rezultatą, visuomet žengiame vienu žingsniu daugiau. Turime stiprų ir draugišką komandos branduolį įsitraukusį į darbą.

Dirbdami su mūsų komanda prisidėsite prie tolimesnių įmonės vertybių kūrimo ir plėtimo. Antra, tapsite savo srities profesionalais tobulėdami profesinėje ir asmeninėje erdvėse. Turėsite galimybė tapti SENIOR lygio programuotoju arba TEAMLEAD.

– 3 savaičių intensyvius kursus žinių įgijimui jau darbo metu junior lygiui;
– stalo futbolą biure, nemokamą automobilio stovėjimą prie biuro;
– nemokamus užkandžius, kavą ir energetinius gėrimus;
– nuolatinius team-building, pasiplaukiojimus kateriais vasarą ir wakboard’inimą nemokamai, filmai, kartingai ir kt. pramogos drauge;
– kassavaitinius pietus su kolegomis;
– išskirtinį požiūrį į programinio kodo kokybę.

MŪSŲ GYVENIMO AKIMIRKOS BIURE: bit.ly/2m2D3B0