Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #175187

PHP programuotojas (-a)

CVMarket.lt klientas
Kaunas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

- Stambių interneto projektų vystymas
- Įmonės TVS tobulinimas
- Verslo valdymo sistemų projektavimas ir kūrimas
- Duomenų bazių, web aplikacijų kūrimas
- Aktyvus dalyvavimas sistemų projektavimo, dokumentavimo, testavimo procese
- Bendradarbiavimas su projektų vadovais bendram tikslui pasiekti
- Esamų sistemų kodo analizė bei tobulinimas
- Specializuotų bendrovės IT sprendimų – produktų vystymas

Reikalavimai

- PHP, HTML/ CSS, Javascript, Ajax, Smarty žinios ir patirtis
- MySQL, SQL duomenų bazių žinios
- Dinamiškas mąstymas ir racionalus laiko planavimas
- Patirtis dirbant su SVN, GIT
- Vartotojo sąsajos navigacijos, patogumo naudotis reikalavimų ir standartų (W3C) žinios
- Patirtis dirbant apmokėjimo ar finansų valdymo sistemomis (privalumas)
- Patirtis darbo su elektroninės bankininkystės bei apskaitos sistemomi (privalumas)

Įmonė siūlo

- Darbą su stambiais internetiniais projektais
- Profesionalią komandą
- Konkurencingą atlygio sistemą
- Aiškias karjeros perspektyvas

Papildoma informacija

Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Konfidencialumas garantuojamas.

Darbo skelbimo numeris
#175187
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!