Naujausi skelbimai

Darbo skelbimo numeris #11786

PHP programuotojas/-a

CVMarket.lt klientas
Kaunas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Darbo pobūdis:
El. komercijos (B2C ir B2B portalų) ir kt. web projektų kūrimas užsienio bei Lietuvos klientams. Darbas ofise Kaune, nuolatinė komunikacija su kolegomis Vokietijoje bei Didžiojoje Britanijoje.

Reikalavimai

- Profesionali darbo patirtis PHP programavime (>2 metai)
- Puiki objektinio programavimo samprata
- Geros SQL žinios
- Bazinės HTML, CSS ir Java Script žinios
- Geras anglų kalbos mokėjimas
- Aukštasis išsilavinimas (gali būti aukštesniųjų kursų studentas/-ė)
- Noras dirbti komandoje

Privalumai:

- Geros XML žinios
- Vokiečių kalbos žinojimas
- Analitinis mastymas
- SQL optimizavimo patirtis
- Projektavimo šablonų (design patterns) supratimas
- MS SQL žinios
- Web ir DB serverių administravimas
- Java/C++ programavimo patirtis

Įmonė siūlo

Mes ieškome patikimų, pareigingų bei kūrybingų žmonių.

Siūlome ilgalaikį darbą draugiškame ir profesionaliame kolektyve
Atlyginimas: 1500-3500Lt (į rankas), atitinkantis Jūsų kvalifikaciją ir įgūdžius.

Papildoma informacija

Pageidaujame gauti CV anglų kalba el. paštu info[eta]NFQ.lt

Darbo skelbimo numeris
#11786

Informacija apie darbą

Darbo vieta:
Kaunas
visa darbo diena
Galioja iki:
2006 m. vasario 20 d.
Įvestas:
2006 m. vasario 2 d.

Pagrindinė įmonės veikla - programinės įrangos ir web projektų kūrimas, e-verslo sprendimai. Įmonė specializuojasi industrinių robotų valdymo sistemose ir jų taikyme medicinoje, vertybinių popierių rinkos analizėje, audio/video sistemų bei CRM sistemų projektavime.

Daugiau