Naujausi skelbimai

PHP programuotojas(-a)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 8995

Darbo skelbimo numeris

8995

Darbo aprašymas

El. komercijos (B2C/B2B) portalų ir kt. web projektų kūrimas, papildomų
modulių bei B2B sąsajų kūrimas el. komercijos programinei įrangai,
dokumentavimas.
Darbas ofise Kaune, nuolatinė komunikacija interneto pagalba su kolegomis
Vokietijoje.

Reikalavimai

- Profesionali darbo patirtis PHP programavime (>1 metai)
- Puiki objektinio programavimo samprata
- Framework'ų supratimas
- Geros SQL žinios ir optimizavimo patirtis
- Geros XML žinios
- Bazinės HTML, CSS ir Java Script žinios
- Puikus anglų kalbos žinojimas, vokiečių kalba būtų privalumas
- Analitinis mastymas
- Aukštasis išsilavinimas (gali būti aukštesniųjų kursų studentas/-ė)

Siūlome ilgalaikį darbą draugiškame ir profesionaliame kolektyve, gerą atlyginimą, kylantį kartu su jūsų kvalifikacija ir įgūdžiais. Darbo pradžia pagal susitarimą.

Papildoma informacija

Jei iš dalies manote, kad atitinkate reikalavimus, atsiųskite savo CV anglų
kalba el. paštu info@NFQ.lt (atsakysime tik į mus sudominusius laiškus,
konfidencialumą garantuojame). Del papildomos informacijos kreipkitės telefonu 8-612-03560

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2005 m. rugsėjo 25 d.
Įvestas:
2005 m. rugsėjo 6 d.

Pagrindinė įmonės veikla - programinės įrangos ir web projektų kūrimas; e-verslo ir e-marketingo sprendimai. Mūsų klientai: Vokietijoje, Šveicarijoje ir Lietuvoje. Įmonėje dirba virš 20 IT specialistų.