Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #219885

PHP programuotojas (-a)

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Mūsų klientė – jauna, labai ambicinga kompanija. Ši įmonė orientuojasi į stambių m-komercijos, socialinių tinklų bei reklamos sprendimų kūrimą, turi keletą stipriai išvystytų produktų tarptautiniu mastu. Nedidelės komandos viduje vyrauja draugiška, neformali bendravimo kultūra, kiekvienas narys yra vertinamas ir svarbus priimant sprendimus. Milijonai vartotojų iš įvairių pasaulio šalių, didžiuliai duomenų kiekiai, užklausos realiu laiku, multiplatformiškumas – tai šios įmonės darbuotojų kasdienybė. Tad jei esi nebijantis iššūkių, nori tobulėti ir dirbti su išskirtiniais, didžiulio tarptautinio pasisekimo sulaukusiais produktais – ši kompanija kaip tik Tau!

Darbo pobūdis:
- komandinis, Agile principais paremtas darbas prie įmonės produktų;
- darbas su dideliais duomenų kiekiais, analitika realiu laiku;
- darbas su įdomiais, į užsienio rinkas orientuotais projektais;
- darbas su naujausiomis technologijomis;
- idėjų generavimas, eksperimentavimas, nuolatinis produktų vystymas.

Reikalavimai

- 4+ metų PHP programavimo patirtis, OOP, Design Patterns;
- MySQL, JavaScript, HTML, CSS patirtis;
- Redis, memcached, Nginx patirtis;
- patirtis su versijavimo sistemomis (SVN, GIT);
- patirtis su Linux OS;
- geros anglų kalbos žinios (žodžiu ir raštu);
- domėjimasis naujausiomis technologijomis.

Įmonė siūlo

- motyvuojantį atlyginimą pagal kompetencijas;
- įdomius, išskirtinius projektus;
- laisvę kūrybiškumui ir iniciatyvumui;
- tobulėjimo ir mokymosi galimybes;
- jaunatvišką ir draugišką kolektyvą, įvairias pramogas.

Konfidencialumą garantuojame!
CV siųsti su nuoroda: "PROGRAMUOTOJAS (-A) (PHP)“
Informuosime tik atrinktus kandidatus, dėkingi būsime visiems atsiuntusiems.

Darbo skelbimo numeris
#219885

Informacija apie darbą

visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Galioja iki:
2015 m. balandžio 1 d.
Įvestas:
2015 m. vasario 17 d.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!