Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #216867

PHP PROGRAMUOTOJAS (-A)

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Įmonės valdomų interneto projektų programavimas, papildomų funkcijų diegimas, priežiūra;

Reikalavimai

PHP programavimo patirtis;
OOP supratimas;
xHTML, CSS, Javascript, jQuery, MySQL;
Atsakingumas.

Privalumai:
Jau sukurtų projektų pavyzdžiai;
MVC programavimo išmanymas ir taikymas;
Symfony2.

Įmonė siūlo

Įdomų ir perspektyvų darbą tarptautinėje įmonių grupėje;
Galimybė augti ir tobulėti;
Konkurencingą atlyginimą ir geras darbo sąlygas.

Taip gyvena FCR MEDIA LIETUVA:

Darbo skelbimo numeris
#216867

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Galioja iki:
2015 m. sausio 12 d.
Įvestas:
2015 m. sausio 5 d.

„FCR MEDIA“ – tarptautinė įmonių grupė, kuri vienija 12 Europos šalių. Lietuvoje jau 21-erius metus turime patirtį informacijos skaidos rinkoje: reklamos paslaugų bei verslo informacijos srityje. Mūsų svetainės: www.visalietuva.lt, www.imones.lt, www.business-baltics.com, www.1588.lt, www.statybaplius.lt, www.medguru.lt ir mobilios svetainės m.imones.lt, m.visalietuva.lt bei m.1588.lt – puikiai žinomos Lietuvos ir užsienio vartotojams, ieškantiems įmonių, prekių, paslaugų, kontaktų ar patikimų partnerių. Esame „Google AdWords“ ir „Europages“ įgalioti platintojai Lietuvoje. Ketvirtus metus iš eilės laimime „Geriausios kokybės paskyrų klientams kūrimo ir administravimo“ apdovanojimą tarp visų SMB Premier Google AdWords partnerių Europoje, Vidurio Rytuose bei Afrikoje.
Daugiau informacijos apie įmonę galite rasti tinklalapyje www.fcrmedia.lt.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!