2022-07-29 11:26:48

PHP programuotojas (-a)

CVMarket.lt klientas
3400 €/mėn. Prieš mokesčius

Darbo aprašymas

Šiuo metu prie stiprios IT profesionalų komandos kviečiame prisijungti PHP programuotoją, kuris prisidėtų prie įmonei svarbių verslo sistemų (pardavimų įrankis, finansinės ir kitos vidinės sistemos) veiklos užtikrinimo. Ieškome lankstaus, orientuoto į rezultatą bei prisiimančio atsakomybę komandos nario, jei tai Tu – kandidatuok!

Tavęs laukiantys uždaviniai:

  • Įmonės vidinių sistemų projektavimas, realizavimas ir vystymas taikant PHP, CSS, JS Symfony, HTML technologijas.

Reikalavimai

Iš Tavęs tikimės, kad:

  • Gerai išmanai PHP ir turi daugiau nei dviejų metų programavimo patirtį;
  • Turi patirties dirbant su MVC frameworkais;
  • Turi patirties dirbant su SQL (Microsoft SQL Server ir MySQL);
  • Supranti diegimų automatizavimo procesus (privalumas);
  • Esi žingeidus ir moki dirbti savarankiškai.

Įmonė siūlo

Tau siūlome:

  • Galimybę įgyvendinti savo idėjas ir profesinius tikslus, dalyvaujant verslui ir visuomenei svarbių sistemų vystyme;
  • Darbą su daugiau nei vienu produktu, taikant geriausios praktikos sprendimus ir technologines naujoves;
  • Galimybę dirbti nuotoliniu būdu;
  • Profesinio augimo galimybę dalyvaujant mokymuose;
  • Draugišką kolektyvą ir jaukią darbinę atmosferą;
  • Kompetencijas ir darbo rezultatus atitinkantį atlyginimą, vidutinis darbo užmokestis šioje pozicijoje 3400 Eur (neatskaičius mokesčių).

Konfidencialumą garantuojame. Apie atrankos rezultatus informuosime tik į pokalbį pakviestus kandidatus.

Siekiant užtikrinti, kad akcinėje bendrovėje Lietuvos pašte dirbtų patikimi, sąžiningi ir nepriekaištingos reputacijos asmenys, galime paprašyti pateikti papildomą informaciją. Išsamiau apie tai ir Jūsų asmens duomenų tvarkymą: www.lietuvospastas.lt/privatumo-pranesimas.