Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #190227

PHP programuotojo (-os)

CVMarket.lt klientas
Kaunas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

  • Darbas su viena populiariausių pasaulyje PrestaShop el. komercijos platforma;
  • PrestaShop modulių kūrimas;
  • DB struktūros projektavimas;
  • Egzistuojančio programinio kodo optimizavimas.

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas (galimybė studijuoti paskutiniame kurse ir mokslus derinti su darbu);
  • Ne mažesnė nei 1 metų analogiško darbo patirtis;
  • PHP + MySQL patirtis;
  • JQuery žinios;
  • Noras mokytis ir tobulėti WEB programavimo srityje;
  • Geras anglų kalbos mokėjimas;
  • Atsakingumas, kruopštumas, savarankiškumas bei pozityvumas.

Privalumai:
  • ExtJS žinios;
  • Zend, Symfony2, Yii ar kito framework’o žinios;
  • PrestaShop, Magento ar kitų el. komercijos platformų žinios;
  • Prancūzų, ispanų, italų kalbų supratimas.

Įmonė siūlo

  • Patrauklų atlyginimą;
  • Kvalifikacijos kėlimo kursus ir profesinio tobulėjimo galimybes;
  • Socialinės gerovės krepšelį ir motyvuojančius priedus (pilnai apmokamas poilsines keliones su įmonės personalu);
  • Įdomų bei ilgalaikį darbą draugiškame ir profesionaliame kolektyve;
  • Karjeros perspektyvas (galimybė tapti Vyr. programuotoju (-a) ar Sistemų analitiku (-e));
  • Profesinio kūrybingumo laisvę;
  • Puikų mikroklimatą kompanijoje.

Papildoma informacija

Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Konfidencialumas garantuojamas.

Darbo skelbimo numeris
#190227
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!