Naujausi skelbimai

Pirkėjų aptarnavimo skyriaus darbuotojas (-a), 1 etatu

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 369014

Darbo skelbimo numeris

369014

CVMarket.lt klientas Pirkėjų aptarnavimo skyriaus darbuotojas (-a), 1 etatu

Darbo aprašymas

Paslaugų skyriaus darbuotojas (-a) atsakingas už profesionalų klientų aptarnavimą, visapusišką pagalbą klientams, norintiems įsigyti įvairias paslaugas, bei malonaus apsipirkimo įspūdžio klientams sukūrimą.

Užduotys:
- profesionalus, kokybiškas ir malonus klientų aptarnavimas;
- klientų konsultavimas bei reikiamos informacijos suteikimas;
- klientų problemų sprendimas ir geriausio sprendimo klientui užtikrinimas;
- darbas su grynaisiais pinigais, banko kortelėmis;
- darbas slenkančiu grafiku, 40 val. per savaitę.

Reikalavimai

- ne žemesnio nei vidurinio išsilavinimo;
- puikių bendravimo ir konfliktų sprendimo įgūdžių;
- gebėjimo atlikti keletą užduočių vienu metu;
- orientacijos į klientą, paslaugumo, gebėjimo bendrauti su įvairiais žmonėmis;
- darbo mažmeninėje prekyboje patirties;
- užsienio kalbų mokėjimo.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas (darbas pamainomis)
Galioja iki:
2019 m. balandžio 16 d.

Mūsų vizija yra kurti gražesnį kasdienį gyvenimą daugeliui žmonių. Ji įgyvendinama realizuojant IKEA verslo idėją: pasiūlyti didelį gražių ir praktiškų baldų bei namų apstatymo prekių pasirinkimą tokiomis kainomis, kad jos būtų prieinamos kuo platesniam ratui žmonių.