https://www.cvmarket.lt/344428

Šis darbo pasiūlymas jau nebegalioja.

Neliūdėkite, tūkstančiai naujų darbo pasiūlymų laukia Jūsų CV!

Naujausi skelbimai

Pirkimo užsakymų komandos praktikantas(-ė)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 344428

Darbo skelbimo numeris

344428

Darbo aprašymas

Šiuo metu ieškome pozityvaus, iniciatyvaus ir ambicingo praktikanto darbui finansų padalinio pirkimo užsakymų komandoje. Priimsime naują narį į draugišką profesionalų komandą, iš kurios galima mokytis ir tobulėti kartu, kuri nuolat ieško pažangių efektyvinimo būdų, optimizuoja savo darbą išsikeldama naujus projektus ir juos įgyvendindama, moka džiaugtis pasiektais rezultatais ir pozityviai žvelgia į rytojų.

Pagrindinės tavo/praktikos užduotys/atsakomybės:

  • Pirkimo užsakymų kūrimas ir administravimas, sąskaitų faktūrų administravimas, mokėjimų informacijos pateikimas ir įrašų įvedimas į apskaitos programinę įrangą, pirkimo procesų tobulinimas, pagalba kolegoms, dalyvavimas darbiniuose projektuose, stiprinant bendradarbiavimą tarp komandos narių ir kitų įmonės kolegų.

Koks esi Tu?

  • Jei Tu: Paskutinių kursų studentas (-ė) ekonomikos/ finansų/ verslo vadybos srityje - tuomet kviečiame TAVE prisijungti prie mūsų komandos ir savo talentus bei gabumus panaudoti kuriant pridėtinę vertę klientams ir kompanijai.
  • Tikimės, kad Tu gebi struktūrizuoti ir analizuoti informaciją, turi puikius darbo gebėjimus su pagrindinėmis MS Office programomis bei esi pasiruošęs su mumis leistis į galimybių ir atradimų kupiną kelionę, nuversti kalnus technologijų pasaulyje, bei įgyvendinti savo svajonę padaryti pasaulį tobulesnį, tuomet TELIA yra ta vieta, kurioje tu nori būti.
  • Tikimės, kad Tu esi žingeidus, komunikabilus, iniciatyvus, kūrybiškas, orientuotas į tikslą.
  • Turi apskaitos ir finansų pagrindus (privalumas).


Ko gali tikėtis iš mūsų:

  • Puikių darbo sąlygų bei galimybę dirbti tarptautiniais personalo vadybos standartais besivadovaujančioje bendrovėje;
  • Dinamiškos darbo aplinkos ir profesinių iššūkių, kurie leis „perlipti per save“ ir išmokti dar daugiau;
  • Plačių horizontalių ir vertikalių karjeros galimybių;
  • Puikių kolegų, su kuriais gera dirbti kartu.Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2018 m. rugpjūčio 17 d.
Įvestas:
2018 m. liepos 19 d.

CVMARKET.LT KLIENTAS

„Telia Lietuva“ – visa ko tinklas, siūlantis telekomunikacijų, IT ir TV paslaugas iš vienų rankų, siekiant kurti vertę klientams ir suteikti geresnę patirtį žmonėms, verslui ir visuomenei. Esame Švedijoje įsikūrusios „Telia Company“ šeimos dalis, kurios kultūra, orientacija į darbuotoją bei inovacijas lėmė aplinkinių įvertinimą „Telia Lietuva“ pripažįstant geidžiamiausiu 2017 m. Lietuvos darbdaviu. Grupės tikslas – būti integruotų technologinių sprendimų lydere Šiaurės ir Baltijos šalių regione.