Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #505467

Pirkimų - pardavimų vadybininkas (ė)

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

  • Pardavimų - pirkimų procesų optimizavimas bei vykdymas;

  • Naujų tiekėjų/klientų paieška Lietuvoje bei užsienyje;

  • Aktyvūs pardavimai - pirkimai;

  • Derybų vedimas, sutarčių sudarymas;

  • Užsakymų planavimas bei organizavimas;

  • Logistikos koordinavimas.

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas;

  • Panašaus darbo patirtis (pirkimų-pardavimų srityje);

  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS office paketas);

  • Raštvedybos išmanymas;

  • Puikios anglų bei rusų kalbos žinios;

  • Imlumas ir atsakingas požiūris į darbą;

  • Organizuotumas, tikslus ir greitas pareigų atlikimas, savarankiško ir komandinio darbo įgūdžiai;

  • Būti pasiruošus vykti į komandiruotes užsienyje;

  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas

  • Lenkų kalba būtų privalumas.

  • Įdomų, atsakingą darbą labai sparčiai augančioje kompanijoje;

  • Draugišką, jaunatvišką, darnų, veržlų kolektyvą;

  • Puikią darbo atmosferą, geras darbo sąlygas;

  • Galimybę tobulėti;

  • Visas socialines garantijas;

  • Priedus prie atlyginimo.

Darbo skelbimo numeris
#505467

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Atlyginimas: Nuo 700 €/mėn. Į rankas
Galioja iki:
2021 m. vasario 4 d.
Įvestas:
2021 m. sausio 5 d.

„COC Center of commerce“ – viena stipriausių didmeninės prekybos ir logistikos įmonių Lietuvoje ir Baltijos šalyse, siūlanti plataus spektro prekes dideliais kiekiais. Nuo pirmųjų veiklos dienų pagrindinis mūsų dėmesys buvo skiriamas kliento poreikių realizacijai ir siūlomų prekių kokybei, kas padėjo „COC Center of commerce“ užsitarnauti patikimo partnerio vardą tarp užsienio tiekėjų ir tapti pirmaujančia didmeninės prekybos ir distribucijos įmone šalyje. Gebėjimas prisitaikyti prie nuolatos besikeičiančių rinkos poreikių padėjo mums sėkmingai įsitvirtinti konkurencingame sektoriuje, pelnyti klientų pagarbą ir pripažinimą.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!