Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #23600

Pirkimų – pardavimų vadybininkas.

CVMarket.lt klientas
Kaunas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Pirkimų- pardavimų, importo ir eksporto vykdymas, logistikos organizavimas.

Reikalavimai

Reikalavimai: Aukštasis ekonominis, vadybinis išsilavinimas
Kompiuterinės žinios, geras MS EXCEL išmanymas.
Geras anglų ir rusų kalbų mokėjimas.
Ne mažesnė kaip trijų metų apskaitoje arba pardavimuose patirtis

Siūlome laiku mokamą, rinkos sąlygas atitinkantį atlyginimą, geras darbo sąlygas greitai augančioje kompanijoje; visas socialines garantijas.

Darbo skelbimo numeris
#23600
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!