Naujausi skelbimai

Pirkimų vadovas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 15920

Darbo skelbimo numeris

15920

Darbo aprašymas

Darbo pobūdis:
Prekių paieška;
Prekių užsakymų formavimas;
Likučių sandėliuose sekimas;
Ryšių su esamais tiekėjais palaikymas ir naujų tiekėjų bei prekių paieška;
Pirkimų padalinio darbo organizavimas.

Reikalavimai

Aukštasis išsilavinimas ekonomikos ar vadybos srityje;
Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
Nuosavas automobilis;
Bent vienos užsienio kalbos (anglų ar vokiečių) mokėjimas;
Ne mažesnė nei dviejų metų panašaus darbo patirtis.

Įmonė siūlo

Siūlome įdomų darbą stabiliai veikiančioje įmonėje;
Visas socialines garantijas;
Atlyginimą, priklausantį nuo darbo rezultatų;
Karjeros galimybes.

Informacija apie darbą:

visa darbo diena
Galioja iki:
2006 m. rugsėjo 21 d.
Įvestas:
2006 m. rugpjūčio 21 d.
Alga (neatskaičius mokesčių):
iki 3000 LTL per mėn.

UAB "Smulkus urmas" veikia daugiau nei 50 metų. Pagrindinės mūsų darbo kryptys - didmeninė ir mažmeninė prekyba maisto produktais bei viešasis maitinimas. Šiandien bendrovėje dirba apie 330 darbuotojų Vilniaus universitetinės Greitosios pagalbos ligoninės maisto bloke, Ukmergės, Anykščių ir Kėdainių rajonuose bei centrinėje būstinėje.