Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #103339

PIRKIMŲ VADYBININKŲ (-IŲ)

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

  • Nustatyto prekių asortimento pirkimų ir tiekimo planavimas, organizavimas ir vykdymas;
  • Glaudus bendradarbiavimas su esamais ir potencialiais tiekėjais (Lietuvos ir užsienio);
  • Efektyvus bendradrabiavimas bei komunikacija su marketingo, komercijos, sandėlių, transporto ir kt. padaliniais;
  • Efektyvus prekių atsargų valdymas: optimalaus prekių likučių sandėlyje užtikrinimas, užsakymų formavimas ir prekių pristatymo į centrinius sandėlius organizavimas;
  • Prekių tiekimo ir priėmimo procedūros reikalingų distribucinių ir logistinių procedūrų organizavimas bei dokumentų administravimas.

Reikalavimai

  • pirkimų/ tiekimo darbo patirtis ne mažiau 1 metai su greito apyvartumo prekėmis;
  • geri anglų ir rusų kalbų įgūdžiai (žodžiu ir raštu);
  • puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office paketo ir el. pašto programomis);
  • aukštasis išsilavinimas;
  • puikūs analitiniai, derybiniai ir komunikaciniai įgūdžiai;
  • iniciatyvumas, orientacija į rezultatą, dinamiškumas ir atsakingumas;
  • gebėjimas dirbti savarankiškai ir komandoje.

Įmonė siūlo

  • puikias darbo sąlygas draugiškame kolektyve;
  • įdomų, perspektyvų darbą ir galimybę tobulėti;
  • visas socialines garantijas, papildomą draudimą;
  • pastovų konkurencingą atlyginimą, priedus pagal rezultatus.

Papildoma informacija

Gyvenimo aprašymą (CV) su nuoroda "Pirkimų vadybininkas (-ė) "
prašome iki 2011 m. kovo 31 d. siųsti el. paštu: bennet-personalas@spi-group.com.
Pasiteirauti: personalo vadovė Lina, 8-685-48552.

Darbo skelbimo numeris
#103339

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
pagal sutartį (autorinė, komercinio atstovavimo, kt.)
Galioja iki:
2011 m. balandžio 17 d.
Įvestas:
2011 m. kovo 17 d.

Bennet distributors, UAB - viena didžiausių Lietuvoje alkoholinių gėrimų ir tabako platintojų, tarptautinės SPI grupės narė, plečia savo sėkmingą veiklą ir
darbui Pirkimų skyriuje Vilniuje ieško:

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!