2022-07-29 11:26:48

Plataus profilio darbininkas

CVMarket.lt klientas
12.5 - 21.55 €/val. Prieš mokesčius

Darbo aprašymas

Lochrėjus (Loughrea), Tyna (Tynagh), Golvėjaus grafystė (Co. Galway), Airija

PAREIGYBĖS APRAŠYMAS

Savo klientui, įsikūrusiam Airijos Golvėjaus grafystės mieste Lochrėjuje, šiuo metu ieškome plataus profilio darbininkų. Siūloma ilgalaikė viso etato darbo vieta, dirbti galima pradėti iš karto. Atrinktiems kandidatams skiriame visapusišką apgyvendinimo ir persikraustymo priemonių paketą. Išmokome visų su darbu susijusių dalykų.

PAGRINDINĖS PAREIGOS

Detalių tvirtinimas ir kėlimas galvanizavimo technologinėje linijoje.

Reikalavimai

  • pasiryžęs dirbti rankinį darbą;
  • fiziškai stiprus;• patikimas ir vertas pasitikėjimo;
  • pasiryžęs dirbti pamainomis;
  • gebantis dirbti komandoje.

Įmonė siūlo

  • 12,50 € už valandą nuo 7.00 iki 15.30 val.;
  • 14,37 € už valandą nuo 15.00 iki 23.30 val.

Už viršvalandžius, kurie skaičiuojami už laiką, per pamainą viršijantį 8 valandas, ir šeštadieniais mokama 1,5 karto daugiau.

DARBO LAIKAS

Nuo pirmadienio iki penktadienio dirbama pamainomis nuo 7.00 iki 15.30 val. ir nuo 15.00 iki 23.30 val. Šeštadieniais dirbama pamainomis nuo 6.00 iki 12.00 val. ir nuo 12.00 iki 18.00 val.

Darbo vieta: Airija

DARBO PASIŪLYMO KODAS:

QED0292