Naujausi skelbimai

Plataus profilio kirpėjas (-a), stilistas (-ė) (Airijoje)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 160394

Darbo skelbimo numeris

160394

Darbo aprašymas

- Malonus klientų aptarnavimas;
- Kokybiškas darbo atlikimas su profesionaliomis priemonėmis;
- Švaros ir tvarkos darbo vietoje palaikymas.

Reikalavimai

- Profesinė kvalifikacija ir nuolatinis kvalifikacijos kėlimas (diplomai, sertifikatai ir pan.);
- Bent 3 m. kirpėjo (-s)/ stilisto (-ės) patirtis (proginių šukuosenų šukavimas, modelinis kirpimas, dažymas);
- Būtinos anglų k. žinios;
- Grožio ir mados industrijos išmanymas;
- Kūrybiškumas;
- Savarankiškumas, komunikabilumas.

Įmonė siūlo

- Laiku mokamą konkurencingą atlyginimą;
- Socialines garantijas;
- Darbui reikalingas priemones;
- Darbą draugiškame kolektyve;
- Lankstų darbo grafiką.

Papildoma informacija

Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Konfidencialumas garantuojamas.

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Airija
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2012 m. birželio 7 d.
Įvestas:
2012 m. gegužės 15 d.

UAB Profesiniai kontaktai užsiima naujai samdomų specialistų vertinimu (testavimu) psichologinėmis metodikomis, efektyvios komandos formavimo tyrimais, darbuotojų motyvacijos ir/ar darbo efektyvumo tyrimais, efektyvaus vadovavimo tyrimais, organizacijų mikroklimato tyrimais darbuotjų paieška ir atranka už kliento įmonės ribų.

UAB „Profesiniai kontaktai“ klientė - jau 14m. veikiantis kirpimo salonas Airijoje.