Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #254400

Plataus profilio statybininkai Norvegijoje

CVMarket.lt klientas
Norvegija
Nuoroda nukopijuota
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

All types of site-built interior walls : Climate Walls: Exterior walls, Stands, insulation, plastic exterior cladding. Erected inner walls: Plain walls of studs and plates for example gypsum; plastering.

Reikalavimai

EXPERIENCE: Ceilings, plaster, indoor steel ceiling, climate wall, exterior walls;
Car;
Experience in Scandinavia;
Knowledge in technical drawings/ 2D - read axis measurements;
Good English.

Įmonė siūlo

Direct recruitment;
Tools;
Social guarantees.

Darbo skelbimo numeris
#254400
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!