Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #406487

Plataus profilio statybininkai

CVMarket.lt klientas
Vokietija
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

  • Butų, namų remontas ir renovacija.

Reikalavimai

  • Darbo patirtis statybose.

  • Komunikabilumas, darbštumas, sugebėjimas dirbti komandoje ir savarankiškai;

  • Ne piktnaudžiavimas žalingas įpročiais.

  • Atlyginimas nuo 1900 iki 2300 Eur į rankas. Atlyginimo dydis priklauso nuo išdirbtų dienų;
  • Darbas vyksta 3 mėnesius po to 1 mėnuo atostogų;
  • Atlyginimas išmokamas kas mėnesį;
  • Darbuotojų draudimą;
  • Apgyvendinimą - nieko papildomai mokėti nereikia. Gyvenimo sąlygos geros - darbuotojui suteikiamas atskiras kambarys.

Detalesnė informacija telefonu: +370 690 96616

Darbo skelbimo numeris
#406487
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!