Naujausi skelbimai

Plataus profilio statybininkas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 354190

Darbo skelbimo numeris

354190

Darbo aprašymas

Ieškome plataus profilio statybininkų ( gipso kartono montuotojai, staliai dailides, tinkuotojai, apdailininkai, betonuotojai, dažytojai, plytelių klijuotojai ). Dirbsite 2 - 4 žmonių komandoje.

Reikalavimai

Darbo patirtis ne mažiau nei 2 metai savo specialybėje.
Sveikatos būklė leidžianti dirbti fizinį darbą
B kategorijos vairuotojo pažymėjimas ir automobilis – privalumas.

Atlyginimas priklausys nuo Jūsų darbo rezultatų, su perspektyva didėti.
Mes Jums pažadame:
Apmokėti Jūsų kelionę iš Lietuvos į Daniją
Suteikti nuvežimo į darbo vietą, bei parvežimo į gyvenamąją vietą paslaugas
Nemokamas apgyvendinimas Kopenhagoje.

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Danija
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2018 m. lapkričio 20 d.
Įvestas:
2018 m. spalio 22 d.
Alga (neatskaičius mokesčių):
nuo 2000 iki 3500 EUR per mėn.