Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #514621

Plataus profilio statybininkas

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

  • Reikalingi kvalifikuoti plataus profilio statybininkai: plytelių klojėjas,  ventiliaciojos montuotojas, gipso montuotojas ir kt.

Detalesnė informacija telefonu: 861290971

Reikalavimai

  • Darbo patirtis siūlomuose pareigose;

  • Atsakingas požiūris į darbą;

  • Gebėjimas dirbti tiek savarankiškai, tiek komandoje;

  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas;

  • Komandiruotės po Lietuvą;

  • Be žalingų įpročių.

Įmonė siūlo

  • Galimybę tobulėti;
  • Patovų darbą.

Darbo skelbimo numeris
#514621
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!