Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #101765

Plėtros ir tarptautinių ryšių prorektoriaus padėjėjas

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

tvarkyti ir registruoti korespondenciją, formuoti dokumentų bylas, rengti komisijos posėdžius, atnaujinti tinklalapyje paskelbtą informaciją bei atlikti kitus organizacinius darbus;
kaupti, analizuoti, sisteminti informaciją apie Europos Sąjungos, tarptautinius bei nacionalinius fondus, programas, projektus, galimybes gauti finansavimą šiems projektams;
rengti Universiteto projektinės veiklos analizę, sisteminti duomenis apie rengiamus, įgyvendinamus projektus bei jų rezultatus;
dalyvauti projektų paraiškų rengime, konsultuoti projektų rengimo ir įgyvendinimo klausimais.

Reikalavimai

aukštasis universitetinis išsilavinimas (pageidautina vadybinis, teisinis, ekonominis, finansinis);
išmanyti dokumentų valdymo, rengimo ir įforminimo reikalavimus;
patirtis, įskaitant administravimo sistemos žinias, rengiant ir/arba įgyvendinant ES struktūrinių fondų arba kitų programų lėšomis finansuojamus projektus;
labai geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Windows, MS Office);
labai geros anglų kalbos žinios (ne mažesnis kaip B2 lygis);
savarankiškumas, komunikabilumas, konsultavimo gebėjimai;
terminuota darbo sutartis.

galimybę tobulintis (kvalifikacijos kėlimo kursai, seminarai, konferencijos)
geras darbo sąlygas,
laisvalaikiui – galimybę nemokamai naudotis sporto kompleksu (treniruoklių sale, krepšinio sporto sale)

Darbo skelbimo numeris
#101765

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
sezoninis darbas / laikinas darbuotojas
Galioja iki:
2011 m. vasario 17 d.
Įvestas:
2011 m. vasario 3 d.

Mykolo Romerio universitetas - vienas didžiausių universitetų Lietuvoje, dinamiškas ir sėkmingai įsiliejantis į pasaulio aukštojo mokslo erdvę. Siūlome tapti jaunatviškos ir kūrybingos bendruomenės nariu.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!