Plymouth žemės ūkio darbuotojai (Anglijoje)

ĮMONĖS PAVADINIMAS PASLĖPTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 292792

Darbo skelbimo numeris

292792

Darbo aprašymas

Nedidelis Ūkis, esantis Plymouth vietovėje (Anglijos pietuose), ieško darbuotojų. Išvykimai organizuojami po naujų metų, kviečiame registruotis iš anksto.

Darbas yra laukuose - prie kalafijorų, brokolių, česnakų, špinatų ir pan. Darbas yra ilgalaikis, gruodžio/sausio mėnesiai darbas vyksta uždarose patalpose/angaruose (prie vištų ir kalakutų mėsos paruošimo/svėrimo/pakavimo).

Apgyvendinama karavanuose šalia darbo vietos, kaina savaitei - tik 35 svarai. Tad atvykstant reikia turėti tik 35 svarus, kad susimokėti į priekį už nuomą.

Atlyginimas: 6.70 GBP/val. (25 metų ar vyresniems - 7.20 GBP/val.). Darbo šiuo metu yra labai daug - po 40-60 valandų per savaitę. 

Privalumas: Darbas yra neterminuotas - galite dirbti tiek, kiek patinka (porą mėnesių ar net porą metų - darbo netrūksta ištisus metus; vasarai pasibaigus, žiemos sezono metu, darbai persikelia į uždaras patalpas-angarus).


Reikalavimai

ANGLŲ kalba NEBŪTINA (ūkyje dirba daug lietuvių).


Įmonė siūlo

Ieškote daugiau informacijos? Bendraukime:

DARBAI SVETUR
Adresas: Krokuvos g. 13, 09314 Vilnius
Mob.: 8 614 58209
Facebook: www.facebook.com/darbaisvetur
Svetainė: www.DarbaiSvetur.lt

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Didžioji Britanija
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2017 m. vasario 9 d.
Įvestas:
2017 m. sausio 11 d.
Alga (bruto):
nuo 1200 iki 1400 EUR per mėn.

ĮMONĖS PAVADINIMAS PASLĖPTAS

„Darbai svetur“ jau 7 metai specializuojasi Europos Sąjungos piliečių įdarbinimu ES ir kitose užsienio šalyse. Šiuo metu bendradarbiaujame su partneriais Didžiojoje Britanijoje, Airijoje, Vokietijoje, Olandijoje, Švedijoje, Norvegijoje, Kipre, Graikijoje, Ispanijoje, Maltoje, Prancūzijoje, Dubajuje, Katare, Australijoje, Kanadoje (Working holiday programa), JAV (Work and Travel programa). Šiose šalyse klestintis turizmas ir pramonė nuolat reikalauja naujos kvalifikuotos ir nekvalifikuotos darbo jėgos sezoniniam ir ilgalaikiam darbui.

„Darbai Svetur“ pasirūpina visu įdarbinimo ir įšvykimo procesu Nuo... Iki (tinkamiausios darbo pozicijos parinkimas, kelionė, būstas, pasitikimas, kontraktas, dokumentų tvarkymo detalės ir pan.).

Norite atostogų metu užsidirbti? Siekiate kurti geresnį savo šeimos rytojų? Turite pamatyti pasaulį ir pralavinti užsienio kalbą?

Atsiųskite mums savo CV arba kreipkitės telefonu. Suteiksime Jums konsultaciją, parinksime tinkamiausią darbo poziciją, pasirūpinsime kelionės, pasitikimo, apgyvendinimo, dokumentų sutvarkymo detalėmis. Tai galimybė ne tik įgyti darbo patirties užsienyje, užsidirbti pinigų, patobulinti užsienio kalbos įgūdžius, bet ir aplankyti nuostabias šalis, susipažinti su draugiškais žmonėmis bei savo akimis pamatyti, koks platus yra pasaulis.

Daugiau informacijos rasite mūsų internetinėje svetainėje - www.DarbaiSvetur.lt ir Facebook: www.facebook.com/darbaisvetur