Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #221124

Portjė

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Malonus viešbučio svečių pasitikimas ir išlydėjimas, pagalba su bagažu.
Įvairios informacijos teikimas svečių viešnagės metu.
Automobilių stovėjimo aikštelės priežiūra ir valdymas.
Konferencijų salių paruošimas renginiams ir po jų.
Viešųjų erdvių priežiūra ir tvarkos palaikymas
Pagalba kitiems viešbučio padaliniams.

Reikalavimai

Puikios lietuvių ir anglų kalbos žinios (rusų ar kita užsienio kalba būtų privalumas).
Reprezentatyvi išvaizda, mandagumas, paslaugumas ir geranoriškumas.
Gebėjimas dirbti komandoje ir individualiai.
Imlumas naujovėms.

Keturių žvaigždučių viešbutis Vilniaus centre ieško naktinio portjė dirbti pilnu etatu. Siūlome įdomų darbą slenkančiu grafiku, stabilų, laiku mokamą atlyginimą, visas socialines garantijas ir puikias karjeros galimybes.

Darbo skelbimo numeris
#221124

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Atlyginimas: 375 - 410 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Galioja iki:
2015 m. balandžio 3 d.
Įvestas:
2015 m. kovo 3 d.

UAB „Žaliasis tiltas” - tai daugiau nei 10 metų sėkmingai dirbanti įmonė, valdanti viešbutį Congress**** ir teikianti apgyvendinimo, maitinimo bei konferencijų salių nuomos paslaugas.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Portjė
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!