Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #51247

Portjė

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Konferencijų salių ir jų įrangos paruošimas, tvarkymas ir priežiūra
Svečių sutikimas. Pagalba viešbučio svečiams su bagažu
Informacijos teikimas bei pagalba atvykstantiems ir viešbutyje gyvenantiems svečiams
Viešbučio teritorijos stebėjimas ir priežiūra
Automobilių parkavimo reguliavimas

Reikalavimai

  • anglų kalbos mokėjimas (antros užsienio kalbos mokėjimas būtų privalumas)
  • iniciatyvumas
  • paslaugumas
  • darbštumas
  • technologijų išmanymas
  • aktyvumas

Siūlome pamaininį įdomų darbą jaunatviškame ir draugiškame kolektyve. Patrauklų darbo užmokestį, sąlygas atskleisti savo gebėjimus, galimybes tobulėti ir kilti karjeros laiptais.

Papildoma informacija

Gyvenimo aprašymus galite siųsti el. paštu: office.vilnius@europacity.lt

Darbo skelbimo numeris
#51247
Jūs kandidatuojate į:
Portjė
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!