2022-07-29 11:26:48

Praca w restauracji KFC Piotrków Trybunalski

CVMarket.lt klientas

Job Description

AmRest Sp. z o.o. - KFC

W KFC stawiamy na ludzi, bo to dzięki nim nasi Goście codziennie wychodzą z naszych restauracji zadowoleni. Każda przygotowana kanapka czy napój smakują tak dobrze dzięki wspaniałym ludziom, którzy dokładają wszelkich starań, żeby dostarczyć Gościom jak najlepsze produkty.

Dołącz do zespołu KFC Piotrków Trybunalski

jako

Pracownik Restauracji

Requirements

·        Przyjazną atmosferę, by praca w restauracji sprawiała Ci przyjemność!

·        Elastyczny grafik – u nas możesz pracować w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin!

·        Profesjonalne szkolenie – nie wymagamy doświadczenia – wszystkiego Cię nauczymy!

·        Rozwój zawodowy – u nas możesz zostać kierownikiem i zyskać cenne doświadczenie!

·        Jasne zasady współpracy – umowę o pracę lub umowę zlecenie!

·        Pakiet benefitów, bo nie samą pracą człowiek żyje!

Twoje zadania:

·        Obsługa klienta z zachowanie standardów obsługi

·        Przygotowanie produktów z kurczaka i dbaniu o jego najwyższą jakość

·        Współpraca z pozostałymi członkami zespołu

·        Dbanie o porządek na stanowisku pracy

·        Wsparcie restauracji w realizacji wyznaczonych celi

Company offers

·        Pozytywnej energii

·        Umiejętności pracy w zespole

·        Dokładności i zaangażowania

·        Książeczki sanitarno-epidemiologicznej lub chęci jej wyrobienia