2022-07-29 11:26:48

PRAKTIKA PERSONALO SKYRIUJE

CVMarket.lt klientas

Darbo aprašymas

Ieškome žmogaus, kupino entuziazmo ir norinčio tobulėti!
Jei manai, kad būtent toks ir esi, tuomet prisijunk ir būk atsakingas už:
-atrankų organizavimą ir vykdymą: darbo skelbimų ruošimas bei talpinimas, CV atranka, interviu su kandidatais;
-įdarbinimo bei kitų dokumentų administravimą;
-bendravimą su įmonės darbuotojais;
-kitas administracines ir organizacines užduotis.

Reikalavimai

Iš tavęs tikimės:
-geros nuotaikos bei energingumo;
-motyvacijos bei naujų žinių troškimo;
-organizuotumo, atidumo detalėms bei kruopštumo;
-pozityvaus požiūrio į kasdienius dalykus;
-gerų anglų kalbos žinių;
-atsakingumo, komunikabilumo bei iniciatyvumo!

Įmonė siūlo

Tau siūlome:
Galimybę susipažinti su darbuotojų atrankų procesu, prisidėti prie vidinių renginių organizavimo, įgyti administracinio darbo patirties, pritaikyti teorines žinias praktiškai, gauti geras rekomendacijas!
Siūlome puikias sąlygas, jauną, aktyvų ir draugišką kolektyvą, visapusišką pagalbą tobulėjant!
Praktiką ne trumpiau nei 2 - 3 mėn. (mažiausiai 30 valandų per savaitę)
Trišalę arba savanoriškos praktikos dvišalę sutartis.