Praktikantas (-ė) klientų aptarnavimo skyriuose Druskininkuose

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 69876

Darbo skelbimo numeris

69876

Darbo aprašymas

  • susipažinimas su klientų aptarnavimo skyriaus veikla ir jo tikslais;
  • pagalba pardavimo vadybininkas (indėlių, mokėjimo kortelių sutarčių tvarkymas, klientų dokumentų kopijavimas, dienos dokumentų siuvimas, kredito bylų ruošimas);
  • klientų apmokymas naudotis interneto linija, klientų konsultavimas elektroninės bankininkystės klausimais;
  • klientų srautų reguliavimas ir kt. pavedimai pagal poreikį.

Reikalavimai

  • bankininkystės, verslo vadybos, finansų vadybos, ekonomikos, finansinės specialybės (3-4 kurso) studentai;
  • privalomas kompiuterinis raštingumas;
  • geras užsienio kalbų (anglų, rusų ar kt.) žinojimas;
  • komunikabilumas, punktualumas, atsakingumas, kruopštumas, draugiškumas, iniciatyvumas, aiškus tikslo žinojimas.

Įmonė siūlo

  • praktiką tarptautinėje kompanijoje;
  • galimybę įsilieti į šaunų ir profesionalų kolektyvą;
  • karjeros ir tobulėjimo galimybes.

Papildoma informacija

Norėdami kandidatuoti prašome nurodyti, kuriame mieste domintų praktika.

Užtikriname gautos informacijos konfidencialumą ir informuojame tik atrinktus kandidatus.

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Druskininkai
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2009 m. gegužės 18 d.
Įvestas:
2009 m. balandžio 28 d.

AB DnB NORD bankas, priklausantis stipriausiai finansinei grupei Šiaurės Rytų Europoje, plečia savo veiklą ir siūlo specialistams įsilieti į darnią veržlių profesionalų komandą praktikantus.

    AB DnB NORD bankas organizuoja praktikantų programas nuo 2003 metų.
    Mes siūlome praktikos galimybes iniciatyviems, aktyviems ir gerai besimokantiems Lietuvos ir užsienio aukštųjų bei aukštesniųjų mokyklų studentams. Praktikos metu studentai susipažįsta su įmonės veikla, tikslais bei turi galimybę įgyti praktinių žinių banko departamentuose bei skyriuose visoje Lietuvoje.

    Dauguma praktikantų tampa mūsų komandos nariais.