Naujausi skelbimai

Praktikantas (-ė)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 107487

Darbo skelbimo numeris

107487

Darbo aprašymas

Kviečiame įgyti praktinės patirties ir žinių
transporto, ekspedicijos, pardavimo, teisės, IT, buhalterijos ir personalo bei administravimo skyriuose

Reikalavimai

Jei:
- esi komunikabilus, atsakingas;
- pasižymi iniciatyva ir profesinėmis ambicijomis;
- moki anglų ir rusų kalbas;
- tavo darbo vertybės – patikimumas ir kokybė;
- Tavo praktikos laikotarpis – tai galimybių ir iššūkių laikotarpis, kviečiame Tave augti kartu su mumis

Mes siūlome atlikti praktiką mūsų įmonėje su galimybe įsidarbinti, lankstų grafiką (gali būti nepilna darbo diena), kupiną iššūkių dinamišką darbo aplinką, profesinio tobulėjimo perspektyvas.

Papildoma informacija

Jei susidomėjai šia galimybe, savo gyvenimo aprašymą su nuoroda „ praktika“ siųsk el. paštu hr@cargogo.eu

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
ne visa darbo diena, praktikantas / stažuotojas
Galioja iki:
2011 m. liepos 31 d.
Įvestas:
2011 m. liepos 1 d.

UAB “Cargo and go” priklauso transporto įmonių grupei, kurios pagrindinė veikla - teikti krovinių pervežimo kelių transportu ir ekspedicijos paslaugas Vakarų Europos klientams. Mes gabename ir ekspedijuojame krovinius visoje Europoje. Įmonėje dirba virš 160 darbuotojų, metinė apyvarta – virš 20 mln Lt.

CargoGO vystosi itin sparčiai. Tokia nenutrūkstama raida reiškia, kad mes nuolat ieškome žmonių, galinčių įsitraukti į CargoGO veiklą. Kompanija siūlo įvairių galimybių įsidarbinti. Kiekvienas CargoGO darbuotojas prisideda prie visos kompanijos veiklos rezultatų, o mes skatiname būti atsakingiems, iniciatyviems, vykdyti įsipareigojimus ir plėtoti bendradarbiavimą įmonės, klientų ir tuo pačiu savo asmeninei naudai.
Mūsų darbuotojai turi galimybę nuolatos tobulėti ir būti įvertinti. Mes tikime, kad diegiama Personalo veiklos vertinimo sistema padeda mums išskirti ir įvertinti savo darbuotojus.
Mūsų personalo politika remiasi siekiu ieškoti geriausių darbuotojų, todėl mes su pasididžiavimu galime pasakyti, kad turime puikią profesionalių darbuotojų komandą.

Daugiau informacijos apie mūsų kompaniją www.cargogo.eu