2022-07-29 11:26:48

Praktikantė (-as) (Administravimas)

CVMarket.lt klientas

Darbo aprašymas

Labas!

Siūlome tau įdomią bei dinamišką praktiką, galimybę realizuoti save ir tobulėti kartu su didžiausia personalo atrankos kompanija Lietuvoje, pagal sėkmingai įdarbintų kandidatų skaičių, atrankos konsultantų skaičių ir augimo tempą.

Ši praktika – neįkainojama patirtis, leidžianti susipažinti su personalo paieškos ir atrankos ekspertų darbu iš arti. Kandidatuok ir išbandyk save!

  • tikimės, jog norėsi prisidėti prie personalo paieškos ir atrankos procesų – nuo darbo skelbimo iki atrankos;
  • tavo pagalbos prireiks atliekant įvairias administracines užduotis: svečių pasitikimas, informacijos srautų valdymas, darbo skelbimų administravimas, susirinkimų konspektavimas, dokumentų archyvavimas, registruotų laiškų siuntimas, vidinių įmonės renginių organizavimas.

Reikalavimai

  • pozityvumas, pozityvumas ir dar kartą pozityvumas;
  • tikrai geros anglų kalbos žinios;
  • savarankiškumas – būtinai stengsimės supažindinti tave su mūsų „virtuve“, bet ir nestovėsime nuolat už nugaros. Rezultatų siekiame kaip komanda, tačiau nemažai teks dirbti savarankiškai;
  • drąsa ir gebėjimas bendrauti su įvairiais žmonėmis;
  • kruopštumas, atsakingumas bei greita orientacija;

Įmonė siūlo

  • 2-3 mėn. trukmės neapmokamą praktiką;
  • naudingų praktinių žinių pradedant savo karjeros kelią;
  • galimybę susipažinti su geidžiamiausiais darbdaviais Lietuvoje ir prisidėti prie įvairių atrankos projektų;
  • šaunią komandą ir stalo futbolo turnyrus;
  • galimybę po praktikos tapti įmonės dalimi.