2022-07-29 11:26:48

Pramogų parko administratorius (sezoninis pasiūlymas)

CVMarket.lt klientas
Nuo 700 €/mėn. "į rankas"

Darbo aprašymas

Belmonto nuotykių parkas – vieta, kurioje gali pasijausti lyg džiunglėse net neišvykęs iš Vilniaus. Šiuo metu ieškome nuotykių bei aktyvių pramogų mylėtojo, kuris papildytų mūsų komandą vasaros sezono metu.

Tavo darbo pobūdis:

  • Pramogų parko veiklos organizavimas;
  • Personalo darbo organizavimas;
  • Pardavimų procesų koordinavimas;
  • Parko saugumo, lankomumo, finansinių planų vykdymo kontrolė.

Reikalavimai

Tikimės jog tu,

  • Turi 2+ metų patirties klientų aptarnavimo srityje;
  • Esi orientuotas į kokybišką rezultatą;
  • Esi komunikabilus;
  • Mėgsti gamtą bei aktyvias pramogas;
  • Gebi greitai reaguoti ir prisitaikyti prie iššūkių;
  • Gali susikalbėti anglų ir rusų kalbomis;
  • Turi personalo administravimo ir pardavimų patirties – didelis privalumas.

Įmonė siūlo

Mes tau siūlome:

  • Karjeros galimybes;
  • Draugišką kolektyvą;
  • Socialines garantijas;
  • Visas darbui reikalingas priemones;
  • Galimybę dirbti gryname ore;
  • Darbuotojo nuolaidas.