2022-07-29 11:26:48

Prekių atsargų valdymo vadybininkas (-ė)

CVMarket.lt klientas

Darbo aprašymas

Plečiame įmonės veiklą ir ieškome komandos nario prekių atsargų valdyme. Įmonės veikla apima tokias sritis kaip rinkotyra, produktų ir jų pakuočių kūrimas, tiekimo bei platinimo organizavimas Baltijos šalyse. Darbo pobūdis: tiekimo/pardavimų/atsargų valdymas (maisto produktai); asortimento formavimas; rinkos pasiūlos/paklausos analizavimas; informacijos valdymas programoje; prekių užsakymas pagal numatytus pardavimų planus; pirkimų-pardavimų planų rengimas ir analizė; bendradarbiavimas su esamais klientais (prekybos tinklai, nepriklausoma rinka) Baltijos šalyse, aktyvus produktų, vykdomų akcijų ir naujienų pristatymas telefonu/el.paštu, savalaikis užsakymų priėmimas ir suvedimas į NAVISION programą, likučių valdymas, asmeninių ir komandos tikslų vykdymas, operatyvus apskaitos dokumentų suvedimas-registravimas NAVISION programoje, apyvartų derinimas, dokumentų archyvavimas, ataskaitų ruošimas.Darbas savaitgaliais (švenčių dienomis), pagal iš anksto numatytą darbo grafiką.

Reikalavimai

• Aukštasis išsilavinimas;
• Darbo patirtis maisto produktų prekybos/pirkimų/pardavimų srityse – privalumas;
• Geri savarankiško darbo planavimo įgūdžiai, darbštumas ir disciplina;
• Kruopštumas, nuoseklumas, greitas darbo tempas, gebėjimas dirbti savarankiškai ir komandoje.
• Analitinis mąstymas;
• Kompiuterinis raštingumas;
• Anglų ir rusų kalba (tiek žodžiu, tiek raštu);
• Gebėjimas valdyti procesus ir koncentruotis į esmę;
• Geri MS Excel programos valdymo įgūdžiai.

Įdomų, intensyvų ir atsakingą darbą draugiškame, iniciatyviame, atsakingame, tobulėti siekiančiame kolektyve; profesinio tobulėjimo galimybes; atlygį, atitinkantį kompetenciją ir darbo rezultatus.