Naujausi skelbimai

Prekių priežiūros specialistas (merchandiser)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 110207

Darbo skelbimo numeris

110207

Darbo aprašymas

Jūsų pagrindinė darbo funkcija bus užtikrinti prekės ženklo matomumą ir pasiekiamumą prekybos tinkluose. Užduotys:
- Reklaminės medžiagos tikrinimas parduotuvėse
- Informacinės medžiagos atvežimas, koordinavimas ir kabinimas/sudėjimas/talpinimas
- Degustacijų parduotuvėse organizavimas
- Asortimento ir kainų tikrinimas bei sekimas
- Naujienų pristatymas parduotuvių darbuotojams
- Ataskaitų sudarymas ir pateikimas tiesioginiam vadovui

Reikalavimai

- Aukštasis išsilavinimas
- Prekių priežiūros veiklos (merchandising) žinios ir atitinkama darbo patirtis
- Labai geros anglų arba lenkų kalbos žinios
- Atsakingumas, atkaklumas, įtaigumas ir lankstumas
- Gebėjimas dirbti individualiai, laikantis susitarimų
- Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai
- Noras vykti į komandiruotes
- Vairuotojo pažymėjimas
- Automobilis darbui (kompensuojama)

Naujam darbuotojui bus organizuojami mokymai “Euroser” pagrindiniame biure Lenkijoje.

Papildoma informacija

! Laukiame Jūsų CV anglų arba lenkų kalba su prierašu “Merchandiser” el. adresu: Vilnius@manpower.lt

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2011 m. spalio 7 d.
Įvestas:
2011 m. rugsėjo 7 d.

“Manpower” Klientas – įmonė “Euroser”, kuri importuoja bei eksportuoja plataus pasirinkimo sūrius iš įvairiausių Europos šalių į Lietuvos parduotuvių tinklus. Šiuo metu ieškome patyrusio Prekių priežiūros specialisto/-ės (Merchandiser).