Naujausi skelbimai

Prekių surinkėjo (-jos)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 84380

Darbo skelbimo numeris

84380

Darbo aprašymas

Prekių pagal sąskaitas faktūras surinkimas;
Siuntų formavimas;
Duomenų suvedimas į kompiuterinę programą.

Reikalavimai

Panašaus darbo patirtis;
Mokėti skaityti lietuvių kalba;
Kompiuterinio raštingumo pagrindai.

Įmonė siūlo

Visos socialinės garantijos ir laiku mokamas atlyginimas;
Geros darbo sąlygos.

Papildoma informacija

CV su nuoroda "Prekių surinkėjas (-ja)" siųsti : karjera@vilandra.lt arba faksu 2601828

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
ne visa darbo diena
Galioja iki:
2010 m. gegužės 7 d.
Įvestas:
2010 m. balandžio 7 d.

plataus vartojimo prekių didmeninės prekybos ir rinkodaros įmonė, Lietuvos rinkoje sėkmingai dirbanti daugiau kaip 16 metų ir atstovaujanti pasaulyje ir Lietuvoje gerai žinomus prekinius ženklus: Abena, Bambo, Drogheria & Alimentari, Haribo, Johnson’s, Johnson’s Baby, Maoam, Neutrogena, O.B, Similac, Vileda, Wilkinson Sword ir kt. darbui Vilniuje (darbo grafikas I-V nuo 16.30 iki 20.30) ieško: