https://www.cvmarket.lt/31441

Šis darbo pasiūlymas jau nebegalioja.

Neliūdėkite, tūkstančiai naujų darbo pasiūlymų laukia Jūsų CV!

Naujausi skelbimai

Prekių ženklų vadybininkas (-ė)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 31441

Darbo skelbimo numeris

31441

Darbo aprašymas

Mūsų klientė - viena didžiausių tvirtinimo elementų, dažymo ir glaistymo įrankių bei sandarinimo medžiagų didmeninės prekybos įmonių Lietuvoje, atstovaujanti tokius prekių ženklus kaip BOSCH, BOSSARD, Fischer, TYTAN ir kt. Kompanija, turinti platų klientų tinklą (daugiau nei 80 procentų visų Lietuvos statybinių medžiagų parduotuvių ir daugiau nei 400 klientų visoje Lietuvoje) šiuo metu ieško darbuotojo.

Darbo pobūdis:
Atsakomybė už prekių ženklus "Bosch" ir "Tytan". Šių prekių ženklų rinkodaros strategijos kūrimas ir realizavimas, pardavimų skatinimo akcijų planavimas bei įgyvendinimas, naujų produktų įvedimas į rinką, rinkos analizė ir kt.


Reikalavimai

o aukštasis išsilavinimas (pageidautina marketingo specializacija);
o rinkodaros principų išmanymas;
o labai geras anglų kalbos mokėjimas;
o geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office);
o vairuotojo pažymėjimas;
o iniciatyvumas, atsakingumas, kūrybiškumas, savarankiškumas.

Privalumai:
o panašaus darbo techninio profilio įmonėje patirtis;
o kitų užsienio kalbų (vokiečių, lenkų) mokėjimas.


Įmonė siūlo

Atsakingą, dinamišką darbą sėkmingai dirbančioje įmonėje, profesinius iššūkius, dideles saviraiškos galimybes, geras darbo sąlygas ir konkurencinį atlygį.

Gyvenimo aprašymą taip pat galite siųsti "noriu personalo sprendimų grupės" el.paštu arba faksu (8~5) 2784064 su nuoroda "PREKIŲ ŽENKLŲ VADYBININKAS"Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2007 m. rugsėjo 28 d.
Įvestas:
2007 m. rugsėjo 19 d.

CVMARKET.LT KLIENTAS

"noriu personalo sprendimų grupė“ (UAB "Noriu darbo", įkurta 1997 m.) teikia personalo paieškos, atrankos, įvertinimo, mokymo paslaugas, konsultuoja personalo valdymo klausimais. Bendrovė užima pirmąją vietą Lietuvoje pagal vykdytų atrankų skaičių per 2006 metus; pagal paslaugų pardavimus yra tarp dešimties didžiausių personalo konsultacinių bendrovių Lietuvoje (pagal 2007 m. sausio mėn. išleisto "Verslo žinių" priedo "Verslo konsultacijos ir mokymai" duomenis).