Naujausi skelbimai

Prekybinio padalinio vadovas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 15405

Darbo skelbimo numeris

15405

Darbo aprašymas

Prekybinio padalinio vadovas bus pilnai atsakingas už statybinių medžiagų prekybinio padalinio veiklą. Į jo funkcijas įeis:
***Vadovavimas visiems prekybinio padalinio darbuotojams (10 žmonių) ir jų darbo organizavimas;
***Pardavimų planavimas, organizavimas, darbų paskirstymas konsultantams, tiesioginis bendravimas su besikreipiančiais klientais;
***Prekybinio padalinio asortimento formavimas;
***Konkurentų stebėjimas;
***Prekių pristatymo klientams organizavimas ir prekių judėjimo kontroliavimas;
***Klientų atsiskaitymų administravimas;
***Atsakomybė už prekybinio padalinio pardavimų ir sandėliavimo patalpas

Reikalavimai

***Ne žemesnis kaip aukštesnysis išsilavinimas (aukštasis-privalumas);
***Vadovaujamojo ir darbo prekyboje patirtis ne mažiau 1 metai;
***Labai geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
***Komunikabilumas, organizuotumas, sugebėjimas suburti komandą;
***Galimybė dirbti pilną darbo dieną bei noras dirbti ir užsidirbti
***Vairuotojo pažymėjimas ir nuosavas automobilis

Įmonė siūlo

***Konkurencingą atlyginimą
***Didelę atsakomybės dozę ir savarankiškų sprendimų laisvę

Papildoma informacija

Konfidencialumą garantuojame.
Kandidatams, norintiems gauti atlyginimą tik už "gražias akis", siūlome nesikreipti.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2006 m. rugpjūčio 10 d.
Įvestas:
2006 m. liepos 31 d.

Mes- stabiliai auganti, statybinėmis medžiagomis prekiaujanti įmonė