Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #5786

Prekybos agentas (-ė)

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Kompanijos gaminių pardavimas ir platinimas savo regione
Esamų klientų vizitavimas ir naujų paieška
Dokumentacijos, susijusios su pardavimais, tvarkymas

Reikalavimai

Patirtis pardavimo srityje
Ne mažesnis kaip 3 metų vairavimo stažas
Geri organizaciniai ir bendravimo įgūdžiai
Sąžiningumas ir darbštumas

Privalumai:
Darbo patirtis su greito apyvartumo prekėmis

Įmonė siūlo

Atsakingą darbą tarptautinėje įmonėje
Apmokymą ir socialines garantijas

Papildoma informacija

Savo gyvenimo aprašymą (CV) siųskite UAB "Lithuanian Snacks" faksu (8-5) 260 2179 arba el.paštu:jolita.visockaite@intl.pepsico.com.
Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Konfidencialumą garantuojame.

Darbo skelbimo numeris
#5786

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Galioja iki:
2005 m. kovo 27 d.
Įvestas:
2005 m. kovo 17 d.

UAB "Lithuanian Snacks" yra korporacijos "PepsiCo" dalis, plačiai žinoma Lietuvos rinkoje vienais iš geriausių traškučių - "Lay's" ir "Cheetos". Šiuo metu įmonei Alytuje arba Marijampolėje reikalingas

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!