Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #4694

Prekybos agentas-vadybininkas

CVMarket.lt klientas
Kaunas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Įmonės pristatymas
UAB\"Margiris\" užsiima maisto produktų gamyba ir prekyba.
Įmonė prekes platina visoje Lietuvoje.

Darbo pobūdis
Prekių išvežiojimas,užsakymų surinkimas,sąskaitų išrašymas vietoje,bendravimas su klientais.Prekės pakraunamos ir iškraunamos savarankiškai.Krovininiai automobiliai iki 3500kg.Kelis kartus per mėnesį gali tekti dirbti naktimis arba savaitgaliais.
Naujų klientų paieška nevykdoma.

Kontaktai
margiris@margiris.lt

Reikalavimai

Nuo 25 metų amžiaus.Aukštesnysis išsilavinimas.Vairuotojo pažymėjimas.Neturintis žalingų įpročių.Komunikabilus.
Galimybė retkarčiais dirbti savaitgaliais arba naktimis.

Privalumai
Lengvai bendraujantis.Baigęs studijas.

Įmonė siūlo

Geras atlyginimas.

Darbo skelbimo numeris
#4694

Informacija apie darbą

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Atlyginimas: 1300 - 2000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Galioja iki:
2005 m. vasario 6 d.
Įvestas:
2005 m. sausio 6 d.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!