Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #241047

PREKYBOS ATSTOVAS (-ė) BALTIJOS ŠALIMS

CVMarket.lt klientas
Vilnius
Nuoroda nukopijuota
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Mūsų klientė - tarptautinis koncernas, vienas pirmaujančių mėsos perdirbėjų Europoje, skaičiuojantis daugiau nei 100 metų patirtį, įmonių grupėje dirba daugiau nei 6000 darbuotojų. Koncerno filialas Lenkijoje, atstovaujantis tokius prekinius ženklus kaip Abraham, Zimbo ir kt. gerai žinomus fasuotos mėsos gaminių ženklus, šiuo metu į savo komandą kviečia

PREKYBOS ATSTOVĄ BALTIJOS ŠALIMS

- darbas su esamais klientais ir naujų klientų paieška (darbas su mažmeninės prekybos tinklais, distributoriais);
- įmonės produktų platinimas visose Baltijos šalyse (LT, LV, EST);
- asortimento kontrolė prekybos sistemose;
- marketinginių veiksmų organizavimas;
- dokumentacijos pildymas, ataskaitų rengimas.

Reikalavimai

- aukštasis išsilavinimas;
- maisto produktų pardavimų patirtis (HoReCa arba prekybos tinklai);
- užsienio kalbų mokėjimas: anglų ir lenkų (vokiečių kalba būtų privalumas);
- orientacija į tikslą ir atkaklumas siekiant rezultatų;
- savarankiškumas;
- vairuotojo pažymėjimas.

- galimybę dirbti savarankiškai ir laisvę susikurti darbo strategiją;
- darbą su gerai Europoje žinomais prekių ženklais;
- įdomų ir dinamišką darbą;
- automobilį ir kitas darbui reikalingas priemones;
- pastovų ir nuo rezultatų priklausantį darbo užmokestį;
- renginius kompanijos darbuotojams.

Laukiame Jūsų gyvenimo aprašymo su nuoroda „Pardavimų atstovas Baltijos šalims“

Nova Lux management solutions
Kontaktinis asmuo - Inga
Informacija telefonu (672) 67972
www.novalux.lt

Darbo skelbimo numeris
#241047
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!