Naujausi skelbimai

Prekybos atstovas (-ė)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 160243

Darbo skelbimo numeris

160243

Darbo aprašymas

Efektyvus bevielių sistemų ir kitų elektronikos produktų pardavimas. Naujų klientų paieška ir esamų klientų portfelio valdymas. Produktų prezentacijos, verslo derybos, kainos siūlymų parengimas, pardavimo sutarčių sudarymas, pardavimų veiklos planavimas ir reguliarus ataskaitų pateikimas. Pradžioje – nuosavojo automobilio naudojimo kompensavimas, sėkmingai parduodant bus pateikiamas naudoti įmonės automobilis.

Reikalavimai

  • geri bendravimo įgūdžiai,
  • pareigingumas,
  • gebėjimas dirbti savarankiškai ir komandoje,
  • ankstesnė sėkmingų pardavimų patirtis,
  • lietuvių ir anglų kalbų mokėjimas bendravimo lygyje arba lietuvių ir rusų kalbų mokėjimas bendravimo lygyje,
  • darbo kompiuteriu įgūdžiai.

Privalumai:
  • ankstesnė darbo patirtis restorane, kavinėje, bare ar kitoje viešojo maitinimo įmonėje,
  • ankstesnė elektronikos prietaisų pardavimų patirtis,
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas,
  • rusų kalbos mokėjimas,
  • lenkų kalbos mokėjimas,
  • latvių kalbos mokėjimas.

Įmonė siūlo

  • įdomų ir iššūkių kupiną darbą,
  • modernias darbo priemones ir darbo sąlygas,
  • darbui reikalingą apmokymą,
  • karjeros galimybes,
  • darbą eksportu užsiimančioje komandoje,
  • galimybę keliauti,
  • motyvuojantį atlyginimą - pagrindinį darbo užmokestį + nuo darbo rezultatų priklausantį užmokestį.

Laukiame kandidatų:
  • kurie mėgsta bendrauti,
  • kuriems patinka darbas ne vienoje vietoje,
  • kurie yra pareigingi, sąžiningi ir tikslūs,
  • kurie yra linkę vystyti verslą.

Papildoma informacija:
Prieš pradedant darbą siūlome tinkamą parengimą darbui / apmokymą.
Papildoma informacija telefonu: +372 6808996, valdybos narys Jüri Piiper.

PLEASE SEND YOUR CV AND MOTIVATION LETTER IN ENGLISH!

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Visa Lietuva
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2012 m. birželio 11 d.
Įvestas:
2012 m. gegužės 11 d.

Dėl sėkmingai pradėtų elektronikos gaminių pardavimų Baltijos ir Skandinavijos šalyse Estijos kapitalu įkurta bendrovė priima į darbą prekybos atstovą. Prekybos atstovas užsiims restoranams, barams, kavinėms ir kitoms maitinimo paslaugas teikiančioms įmonėms padavėjų iškvietimo bevielių sistemų ir kitų elektronikos produktų pardavimu (www.easywireless.eu). Darbas susijęs su kelionėmis ir aktyviu bendravimu. Darbo vietos - daugiausia Lietuva ir Latvija, o vėliau ir Lenkija.
PRIIMAMAS Į DARBĄ „EASYWIRELESS“ PREKYBOS ATSTOVAS