Naujausi skelbimai

Prekybos atstovas lietuvai ir latvijai

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 841

Darbo skelbimo numeris

841

Darbo aprašymas

Jis bus atsakingas už pardavimus regione, produktų platintojų tinklo kūrimą, plėtrą ir priežiūrą, pardavimo skatinimo programų kūrimą ir vykdymą.

Reikalavimai

* Darbo patirtis prekybos srityje ne mažiau nei 4 m.;
* Geros anglų, vokiečių arba danų kalbos žinios raštu ir žodžiu;
* Sugebėjimas dirbti savarankiškai;
* Aktyvumas, veržlumas, atkaklumas;
* Vairuotojo pažymėjimas ir vairavimo įgūdžiai.

Geras darbo sąlygas, aukštą atsakomybės ir savarankiškumo lygį, galimybę dirbti tarptautinėje aplinkoje.

Papildoma informacija

CV su nuoroda "PREKYBOS ATSTOVAS LIETUVAI IR LATVIJAI" siųskite el. paštu atranka@karjeroscentras.lt Daugiau informacijos rasite portale www.karjeroscentras.lt

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2004 m. gegužės 15 d.
Įvestas:
2004 m. kovo 31 d.

Danijos tekstilės įmonė, dirbanti darbo drabužių ir asmens apsaugos priemonių gamybos ir realizavimo srityse.