Naujausi skelbimai

Prekybos centro prekių grupių vadovai

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 17728

Darbo skelbimo numeris

17728

Darbo aprašymas

užtikrinti pelningą prekybos centro veiklą;
kontroliuoti ir gerinti prekių pardavimą, asortimentą, ekspoziciją, logistiką;
sekti rinkos tendencijas, užtikrinti atitinkamą reagavimą į jas;
efektyviai organizuoti ir kontroliuoti komandos darbą.

Reikalavimai

aukštasis išsilavinimas;
geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
vairuotojo pažymėjimas;
panašaus darbo patirtis;
sugebėjimas strategiškai mąstyti ir operatyviai priimti sprendimus.

Siūlome geras darbo sąlygas, patrauklų atlyginimą, įdomų ir perspektyvų darbą bei galimybes tobulėti ir įgyvendinti savo idėjas. Mes laukiame energingų, iniciatyvių žmonių, norinčių dirbti patikimoje kompanijoje.

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2006 m. lapkričio 30 d.
Įvestas:
2006 m. spalio 25 d.

UAB „Senukų prekybos centras“ – didžiausias statybinių medžiagų ir namų apyvokos reikmenų tinklas Baltijos šalyse, didmenomis ir mažmenomis prekiaujantis statybos, remonto ir buities prekėmis, teikiantis įvairias paslaugas individualiems klientams bei įmonėms.
Šiandien visoje Lietuvoje veikia 89 „Senukų“ prekybos centrai. „Senukams“ prekes tiekia daugiau nei 800 užsienio ir 700 Lietuvos tiekėjų. „Senukai“ ne tik importuoja, bet ir aktyviai eksportuoja prekes į Latviją, Estiją, Rusiją, Ukrainą, Baltarusiją, Islandiją, Norvegiją, Švediją, Olandiją, Daniją, JAV.