Naujausi skelbimai

PREKYBOS DIREKTORIUS (-Ė) darbui Kaune

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 2728

Darbo skelbimo numeris

2728

Darbo aprašymas

Pramoninės automatikos, šildymo ir vandens valymo įrangos sritys

Reikalavimai

techninis arba vadybinis/prekybinis išsilavinimas;
geros bendravimo savybės lietuvių, rusų ir anglų kalbomis žodžiu/raštu;
vairuotojo pažymėjimas (“B” kategorija);
panašaus darbo patirtis būtų didelis privalumas.

Siūlome įdomų, perspektyvų, dinamišką darbą tarptautinėje kompanijoje, geras darbo sąlygas.

Papildoma informacija

CV anglų kalba nurodant pageidaujamas pareigas siųsti elektroniniu paštu.

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2004 m. rugsėjo 3 d.
Įvestas:
2004 m. rugpjūčio 3 d.

CV Market klientas – užsienio kapitalo viena iš didžiausių Baltijos šalių įmonių, dirbančių pramoninės automatikos, šildymo ir vandens valymo įrangos srityse.