Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #4251

Prekybos padalinio vadovas (šildymas, santechnika)

CVMarket.lt klientas
Kaunas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Šildymo, santechnikos skyriaus darbo organizavimas; darbas su esamais ir naujais klientais; asortimento planavimas ir priežiūra.

Reikalavimai

  • Geri prekybininko įgūdžiai.
  • Techninis išprusimas šildymo, santechnikos srityje.
  • Pareigingumas, komunikabilumas, sugebėjimas dirbti komandoje.
  • Panašaus darbo patirtis būtų privalumas.

Siūlome karjeros galimybes tarptautinėje kompanijoje, techninį ir komercinį apmokymą, įgūdžius ir rezultatus atitinkantį atlyginimą.

Darbo skelbimo numeris
#4251

Informacija apie darbą

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Atlyginimas: 2500 - 3200 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Galioja iki:
2004 m. gruodžio 30 d.
Įvestas:
2004 m. lapkričio 30 d.

"Sanistal" - tarptautinė specializuotos techninės prekybos bendrovė, dirbanti šiose srityse: pastatų inžinerinės sistemos, vidaus ir lauko vamzdynai, įrankiai ir mašinos, plienas ir metalai.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!