Naujausi skelbimai

Darbo skelbimo numeris #312073

Prekybos priežiūros specialistas (-ė) Klaipėdos regione

CVMarket.lt klientas
Klaipėda
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

  • prekių asortimento tvarkymas užsakovų prekybos vietose - prekių tvarkymas lentynose, prekių papildymas iš sandėlio (prekių atnešimas, išdėstymas lentynose, prekių perdėliojimas);
  • tiekiamų prekių kokybės ir galiojimo terminų priežiūra;
  • įrangos pristatymas.

Reikalavimai

  • panašaus darbo patirtis;
  • komunikabilumas, gebėjimas dirbti komandoje;
  • tikslo siekimas, aktyvumas, atsakingumas;
  • vairavimo įgūdžiai (B kategorija).

Darbo skelbimo numeris
#312073

Informacija apie darbą

Darbo vieta:
Klaipėda
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2017 m. rugpjūčio 23 d.
Įvestas:
2017 m. rugpjūčio 16 d.

Sakalas, UAB
Įmonė UAB „Sakalas“ įkurta 1991 m. Savo veiklą pradėjo kaip geriamo vandens pilstymo įmonė. 2012 m. UAB „Sakalas“ perėmė UAB „Gelsva“ distribucinio padalinio funkcijas ir pradėjo savo veiklą importo bei didmeninės prekybos srityse, ir toliau sparčiai plečia savo verslą, būdama viena didžiausių pasaulinės svarbos prekinių ženklų platintojų Lietuvoje.

Darbui Kaune ir Alytuje ieškome REKLAMOS ATSTOVŲ (-IŲ)

Daugiau