Naujausi skelbimai

Prekybos (produkto) vadybinkas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 2615

Darbo skelbimo numeris

2615

Darbo aprašymas

Reikalingas prekybos (produkto) vadybininkas
Vieta: Kaunas
Padalinys/sritis: Specifinis įmonės veiklai/kitas.
Siūlomo darbo pobūdis: Rinkos analizė, produkto konkurentabilumo įvertinimas, jo įvedimas į rinką, klientų paieška;
Pardavimų vykdymas: produkto pristatymas, derybų vedimas, sutarčių sudarymas, užsakymų formavimas, ryšių su verslo partneriais kūrimas ir palaikymas.

Reikalavimai

Ieškome vadybininkų, puikiai suprantančių pardavimo vadybos esmę ir siekiančių maksimalių rezultatų pardavimų srityje.
Reikalavimai: Aukštasis išsilavinimas (pageidautina ekonominio, statybos, vadybos);
pardavimų, rinkodaros darbo patirtis; analitinis mąstymas, įžvalgumas, kūrybiškumas, komunikabilumas, greita orientacija; organizaciniai sugebėjimai, gebėjimas dirbti savarankiškai ir komandoje;
- darbo kompiuteriu igūdžiai;
- geros vokiečių arba anglų kalbos žinios;
- vairuotojo pažymėjimas.
Privalumai: nuosavas automobilis

Pasiūlymai: siūlome įdomų ir perspektyvų darbą. Atlyginimas pagal pasiektus rezultatus, mobilus telefonas, automobilio panauda.

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2004 m. liepos 31 d.
Įvestas:
2004 m. liepos 26 d.

Prekyba įvairia aukštos kokybės grindų danga. Įrengimo medžiagos ir įrengimo paslauga. Priežiūros medžiagos ir priežiūros darbai.